0 Menu

About

Brennnessel is a polish independent electronic record label & musician collective.


Facebook / Soundcloud


REGULAMIN

Wstęp

W sklepie internetowym brennnessel.bigcartel.com sprzedawane są wyłącznie towary nowe, nieużywane.
Wszystkie ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT) w polskich złotych (PLN). Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia (oznacza to że nawet jeśli po złożeniu zamówienia cena ulegnie zmianie (np. okaże się za niska z powodu błędu przy wprowadzaniu do oferty) to klientowi zostanie sprzedana po cenie z jego zamówienia).

Aby dokonać zakupów w naszym sklepie, nie musisz zakładać konta. Informujemy, że składając zamówienie naszym sklepie wyrażasz zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w naszej bazie danych. Zapewniamy, że dane są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji zamówienia oraz wysyłania newslettera i nie będą udostępniane żadnym firmom trzecim - ani teraz, ani w przyszłości. Zgodnie z polskim prawem masz możliwość rezygnacji z usługi newslettera – w tym celu skontaktuj się z nami mailowo (brennnessel.records@gmail.com)


Opłaty za wysyłkę

Przy zamówieniach na towary (np. płyty CD) doliczamy koszty wysyłki. Koszt wysyłki jest automatycznie doliczany do zamówienia.


Formy płatności

Za zamówienia możesz zapłacić PAYPALEM.


Czas realizacji zamówienia

Realizacja zamówień odbywa się dwa razy w tygodniu. Jeśli zależy ci na dokładnym terminie, przed złożeniem zamówienia skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie sklepu, bądź wyślij maila na adres brennnessel.records@gmail.com.

Reklamacje, zwroty, odstąpienie od umowy
Wszystkie towary w naszej ofercie objęte są gwarancją producenta. Jeżeli zdarzy się, że po otrzymaniu przesyłki wykryjesz jakieś wady techniczne lub uszkodzenia mechaniczne powstałe podczas dostawy, skontaktuj się z nami - odpowiemy w ciągu dwóch dni roboczych. Wymienimy produkt na pełnowartościowy lub, jeśli nie będzie to możliwe, zwrócimy Ci pieniądze przelewem bankowym na wskazane przez Ciebie konto.
Wadliwy produkt należy odesłać na
adres wytwórni Brennnessel, jednak przed wysyłką prosimy o kontakt ze sklepem (mailowy lub telefoniczny) - odpowiemy w ciągu 2 dni roboczych.

W przypadku niezgodności towaru z zamówieniem to również prosimy o kontakt - oczywiście wymienimy niewłaściwy towar na zamówiony (w ciągu 3 dni od otrzymania zwrotu).

Klient ma prawo w okresie 14 dni od odebrania zamówionego towaru do jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zgodnie z prawem zwracane w tym trybie płyty CD oraz DVD zostaną przyjęte tylko i wyłącznie wtedy, gdy będą odesłane nierozpakowane (
nierozfoliowane).
W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu towar należy odesłać na własny koszt na
adres wytwórni Brennnessel. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy (wraz z numerem konta bankowego, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę). Po otrzymaniu takiej przesyłki w ciągu 5 dni roboczych sklep dokonuje zwrotu pieniędzy na podane konto bankowe. Koszt wysyłki oraz odesłania towaru nie podlega zwrotowi.


Postanowienia końcowe:

Sklep brennnessel.bigcartel.com prowadzony jest przez firmę:

Bartłomiej Czarkowski Brennnessel Records & Management

Ul. Popiełuszki 14/99

01-590 Warszawa

NIP: 118-161-63-07

Adres wytwórni (na który należy dokonywać zwrotów):

Brennnessel Records

Toya Studios, Studio Post 3

Ul. Łąkowa 29

90-554 Łódź

Powyższy regulamin określa zasady zakupów w sklepie brennnessel.bigcartel.com. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.